Srp 072017
 
 Adult Crowd seznamka
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
18 – 50 let
Počet uživatelů
100 000+

  • Registrace ZDARMA
  • Erotická seznamka 18+
  • Více jak 100 000 uživatelů
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit


Adult Crowd je skvěle vypadající erotická seznamka pro všechny kdo si chtějí nezávazně užívat. Vše se zde točí okolo nezávazného sexu. Najdete zde ženy, muže, i páry které hledají třetího. Žádné závazky, pouze nezávazný sex. V seznamce Adult Crowd je vše je navrženo tak, aby vašemu sexuálnímu dobrodružství nestálo nic v cestě. Pokud tedy hledáte vážný dlouhodobý vztah, nebude asi tato seznamka to pravé pro vás. Jak už z názvu vyplývá, je tato seznamka pouze pro dospělé, proto se vstup povolen pouze osobám starším 18 let. Přestože se jedná o seznamku zahraniční, stránky jsou v češtině a je zde také mnoho členů z ČR a Slovenska. Ovládání seznamky je velice přehledné. Na stránce kam se dostanete po přihlášení, vidíte fotografie uživatelů, kteří se k vám nejvíce hodí, kterým můžete poslat zprávu nebo s nimi začít ihned chatovat. Můžete filtrovat profily ostatních uživatelů například podle toho kdy byli naposled aktivní nebo si také vybrat jen profily které jsou právě online.

Výhody seznamky Adult Crowd

Registrace do erotické seznamky Adult Crowd je velice jednoduchá a je zdarma. Stačí pouze vyplnit váš email, pohlaví a datum narození, vložíte vaši fotku a po potvrzení vaší mailové adresy už se můžete začít seznamovat s tisíci lidí nejen z ČR ale i z celé EU. Je samozřejmě lepší nejdříve napsat o sobě co nejvíce do svého profilu, například jaké polohy při milování máte nejraději, jaké jsou vaše sexuální fantazie, co čekáte od svého budoucího partnera a podobně. Čím více toho o sobě a o tom co od seznámení čekáte, tím větší šance na úspěšné seznámení. Je také lepší doplnit další fotografie, protože mnoho zájemců o seznámení vybírá své budoucí sexuální partnery právě podle vzhledu.

Registrace do Adult Crowd je zdarma

Protože se jedná o erotickou seznamku která nabízí nezávazný sex, jsou stránky AdultCrowd přístupné pouze pro dospělé. Pokud vám tedy nebylo ještě 18, musíte si ještě počkat 🙂 Přestože je registrace a členství zdarma, některé pokročilejší funkce jsou dostupné pouze platícím VIP členům. Předplatné VIP členství stojí od 469 Kč měsíčně. V obchodních podmínkách AdultCrowd ale zaručuje pro občany EU možnost odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů, takže ani zakoupením placeného členství nic neriskujete.

Vyplatí se registrace do erotické seznamky Adult Crowd?

Pokud hledáte nezávazné erotické dobroružství a chcete se seznámit s někým kdo také touží po schůzce plné vášní a sexu bez závazků, tato seznamka si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Jednoduché ovládání, možnost rychlého seznámení a registrace zdarma jsou pouze některé z možností které seznamka Adult Crowd nabízí a které ukazují že zcela jistě stojí za vyzkoušení.
Adult Crowd – registrujte se zdarma

  One Response to “Adult Crowd – recenze a zkušenosti s erotickou seznamkou”

  1. […] na sex, protože díky členství zdarma je na seznamce C-Date 59% žen které mají zájem o nezávazný sex, oproti pouze 49% […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)