Srp 012017
 
Be2
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
25 – 60 let
Počet uživatelů
38 000 000

  • Registrace ZDARMA
  • 38 000 000 členů
  • Zaručená anonymita
  • Záruka vrácení peněz
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit

Be2 je jedna z největších světových seznamovacích agentur které se specializují na vážné seznámení. Jejich online seznamka je koncipována jako „seznamka pro každého“ to znamená že umožňuje seznámení bez ohledu na věk, pohlaví nebo sexuální orientaci. Široké zaměření umožní každému zájemci o seznámení, aby našel přesně takového partnera jakého hledá. Be2 se zaměřuje převážně na seznamování za účelem vážného vztahu, takže pokud hledáte někoho pro společnou cestu životem, s kým byste chtěli vytvořit dlouhodobý, fungující partnrský vztah založený na lásce, respektu a důvěře má Be2 rozhodně co nabídnout. Pokud hledáte pouze pobavení nebo erotické dobrodružství, bude pro vás lepší se poohlédnout jinde.

Be2 – recenze a zkušenosti

Protože Be2 je mezinárodní, celosvětová seznamka s více než 38 000 000 členů, můžete se spolehnout že pro nalezení vašeho protějšku použijí veškeré své zázemí, znalosti a zkušenosti. Be2 vyhodnocuje profily své uživatele pomocí vědecky sestavených, psychologických testů, které zaručují že vám nabídnou zájemce o seznámení, kteří se k vám budou perfrktně hodit. To vám ušetří spoustu času který byste jinak museli věnovat prohledávání profilů naslepo. Je také velice důležité aby byl váš profil řádně vyplněn, zvýšíte tak významně své šance na seznámení.

Registrace na Be2 je snadná

Registrovat se na Be2 nezabere moc času a je velice jednoduché. Zvolíte si jméno a heslo, zadáte svůj email a jméno nebo přezdívku pod kterou chcete naBe2 vystupovat. Poté vyplníte několikastránkový dotazník a nahrajete sa seznamku nějakou svoji fotku. Dotazník je celkem snadný a jde v něm převážně o to zjistit váž osobnostní profil. Dopňte si také do svého profilu vaše zájmy, jaké zastáváte hodnoty a názory, jakou posloucháte hudbu a podobně. Poté už se můžete seznamovat. Seznamka vám doporučí členy, kteří se k vám hodí a vy jim můžete napsat vzkaz.

Přestože základní členství zdarma umožňuje funkční seznámení, pokud chcete využít funkcí seznamky Be2 naplno, doporučujeme zvolit si vylepšení účtu na Premium. Cena je lidových 149 korun za měsíc, nebo 399 korun za celý rok, což se rozhodně vyplatí víc. Prémiové členství vás tak vyjde na pouhých 33 korun za měsíc, což je opravdu skvělá nabídka. Jako prémioví členové budete moci sledovat kdo navštívil váš profil, dávat si kontakty do oblíbených a také vidět fotografie ostatních členů v plné kvalitě. Pokud nebudete spokojeni, můžete do 14 dnů od zaplacení odstoupit od smlouvy bez udání důvodu a peníze vám budou vráceny.Pokud zvolíte placené členství, jedná se o předplatné, takže vám po vypršení doby bude účtován poplatek na další období automaticky. Pokud tedy chcete předplatné zrušit je třeba jej ve výpovědní době vypovědět, Výpovědní doba se liší podle typu předplatného, vše je srozumitelně popsáno v obchodních podmínkách.

Be2 ochrana soukromí

Jakožto celosvětová seznamka, Be2 klade velký důraz na soukromí svých uživatelů. Všechny profily jsou manuálně kontrolovány a pokusy o podvodné profily jsou neprodleně ostraněny což umožňuje této online seznamce dále zkvalitňovat své služby. Be2 je kvalitní seznamka, která má rozhodně co nabídnout a to za velmi rozumnou cenu. Pokud nebudete s placenými službami seznamky Be2 spokojeni, můžete do 14 dnů odstoupit od smlouvy bez udání důvodu, stejně jako v případě běžného e-shopu. Velkou výhodou je také možnost zaregistrovat se zdarma, takže se tuto seznamku rozhodně vyplatí vyzkoušet.
Be2 – registrujte se zdarma

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)