Srp 082017
 
C-Date
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
18 – 50 let
Počet uživatelů
3 000 000

  • Registrace ZDARMA
  • Erotická seznamka
  • Více jak 3 0000 000 uživatelů
  • Vysoká úroveň zabezpečení
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit


Erotická seznamka C-Date je v současné době jedním z největších a nejžhavějších seznamovacích portálů který je určený lidem kteří hledají krátkodobý, nezávazný sexuální vztah. C-Date cílí hlavně na lidi nad 30 let, kteří chtějí vybočit z manželského stereotypu, ale najdete zde více než 3 000 000 lidí všech věkových skupin, singles, páry kteří hledají třetího, popřípadě výměnu partnerů. Denně se zaregistruje více než 25 000 lidí z celého světa. Registrace na seznamce je zadarmo, ale můžete si koupit také placené členství, které významně rozšíří vaše možnosti.

Zkušenosti se erotickou seznamkou C-Date

C Date je známá vysokou úrovní zabezpečení. Vaše fotografie budou počítačově rozostřeny, aby nikdo nemohl vidět váš obličej, pokud se k tomu sami nerozhodnete. Uživatelé mohou sami rozhodnout, komu dáte svolení vidět vaše fotky a komu ne.

Registrace na C-Date je snadná

Na začátku potvrdíte že jste starší 18 let a zvolíte, jaký typ zážitků preferujete (seznámení s nezadanými, flirt, vážný vztah, pokec, sledování….) a poté vyplnite údaje o sobě. Věk, postava, barva očí, vlasů a podobně. Nakonec zadáte zvolené heslo a kontaktní e-mail na ktrerý vám přijde porvrzovací zpráva. Jakmile budete mít hotovou registraci, doplníte svůj profil fotografiemi a podrobnostmi o sobě, jako jsou vaše intimní záliby a preference. Vyhledávací algoritmus poté vše vyhodnotí a nabídne vám sexuální partnery, kteří nejvíce odpovídají vašim požadavkům. Poté je už můžete oslovit přímo pomocí zaslání zprávy. Nemusíte tedy zdlouhavě prohlížet množství profilů, ale systém vše udělá v mžiku za vás. Díky tomu že C-Date se specializuje na nezávazné milostné vztahy na jednu noc, a díky rychlosti s jakou vám algoritmy vyberou vhodného partnera nebo partnerku která chce to samé co vy, můžete už dnes večer dovádět v její posteli!

Erotická seznamka C- Date – ovládání

Ovládání je velice jednoduché a intuitivní a zvládne ho naprsto každý, dokonce i lidé kteří nikdy předtím na žádné seznamce nebyli. Vhodní partneři jsou přehledně zobrazeni všetně informací o jejich sexuálních zálibách. Můžete je jednoduše oslovit pomocí tlačítka „Napsat zprávu“ Vpravo se pak zobrazují uživatelé, kteří jsou právě online.

Jaké jsou výhody seznamky C-Date

Je skvělé že C-Date nabízí registraci zdarma. To spolu s faktem že je zabezpečena vysoká úroveň anonymity a diskrétnosti a s fungujícími algoritmy které vám najdou vhodné sexuální partnery činí z C-Date erotickou seznamku, která rozhodně stojí za vyzkoušení. Samozřejmě, ani zde se nevyhnete falešným profilům, a profilům profesionálek které pod záminkou nezávazného erotického dobrodružství na jednu noc, nabízejí pouze sex za peníze. Naštěstí je zde systém vyhledávání podobných profilů, které jsou ihned odstraněny a tak je podobných falešných profilů méně než jinde. Uživatelé mohou také sami nahlásit obtěžující, falešný, nebo pravidla porušující profil. Pokud máte zájem využít všech služeb seznamky naplno, můžete zvolit placené členství, které ale je jen pro muže. Ženy mají plné členství zcela zdarma. To také zvyšuje šanci mužů najít partnerku na sex, protože díky členství zdarma je na seznamce C-Date 59% žen které mají zájem o nezávazný sex, oproti pouze 49% mužů.

C-Date – Registrace zdarma

Erotická seznamka C-Date nabízí registraci a členství zdarma. Ve verzi zdarma můžete mít na seznamce svůj profil s fotografiemi, můžete přijímat zprávy od ostatních členů, a zobrazovat profily návštěvníků vašeho profilu. Pokud budete chtít psát zprávy ostatním uživatelům seznamky, a získat spoustu dalších výhod, je nutné si zaplatit prémiové členství, které stojí 180 Kč na 1 měsíc. Při zakoupení předplatného na delší dobu se cena samozřejmě snižuje. Pokud se rozhodnete předplatné dále nevyužívat, je nutno je vypovědět nejpozději 14 dní před koncem předplaceného období. V obchodních podmínkách C-Date je také uvedena možnost odstoupení od smlouvy bez udání důvodu a to do 14 dnů od zaplacení, takže zakoupením placeného členství nic neriskujete.
C-Date zaregistrujte se zdarma

  2 Responses to “C-Date – erotická seznamka pro nezávazný vztah”

  1. Se touto seznamkou mám fajn zkušenosti, Skoro každý víkend se mi podaří sbalit někoho na zásun.

  2. Prohlížel jsem si fotky žen na C date které hledají sex a našel jsem tam paní z naší ulice, kterou od vidění znám. Vždy na mne působila jako velmi distinguovaná dáma. Tak jsem jí napsal, sešli jsme se v kavárně a pak jsme šli k ní. Takový ohňostroj vášní jsem opravdu nečekal.byl to opravdový koncert orgasmů.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)