Čvc 312017
 
Nudistflirt
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
18 – 80 let
Počet uživatelů
190 000

  • Registrace ZDARMA
  • Seznamka pro nudisty a naturisty
  • Záruka vrácení peněz
  • Zaručená anonymita
  • Ověřené profily
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit

Máte rádi nudismus či naturismus a chtěli byste se seznámit s mužem či ženou z ČR který / která vyznává stejné hodnoty? Specializovaná seznamka Nudistflirt, která je jedním z největších seznamovacích portálů pro nudisty a naturisty z celého světa je dostupná také v češtině. Najdete zde ženy, muže, páry i skupiny se zájmem o nudismus a naturismus nejen z České republiky a Slovenska, ale také z celého světa.
Lidé, kteří mají specifické zájmy a koníčky, jako jsou například nudisté a naturisté, se občas při seznamování setkávají s nepochopením pro svou zálibu. Pro takové jsou zde specializované seznamky, sdružující nudisty a naturisty nejen z ČR, ale i z celého světa. Naleznete zde partnera, který bude sdílet vaše hodnoty a nadšení pro tento zdraví prospěšný koníček, kterým nepochybně nudismus i naturismus je.

Registrace do seznamky Nudistflirt

Registrace do této seznamky je zdarma a je velice jednoduchá. Postačí pouze vyplnit několik údajů jako je váš věk, přezdívka, email a heslo a vašemu hledání partnera již nestojí nic v cestě. Protože se ale jedná o seznamku pro nudisty a naturisty, je přístup povolen až od 18 let. Ovádání je seznamkyNudistflirt je velmi jednoduché. Můžete si v pravém horním rohu vybrat jazyk, na výběr máte mezi češtinou a angličtinou. Můžete si zvolit, jaký typ fotografií ostatních uživatelů chcete zobrazovat. Ve verzi zdarma máte k dispozici normální a sexy fotky, verze XXX je pouze pro placené členství.

Můžete ostatním členům poslat tzv pohlednici nebo mrknutí. Můžete vyhledávat partnery podle pohlaví, věku, sexuálních preferencí, barvy pleti a spousty dalších kritérií. Ve verzi zdarma můžete dostávat zprávy od ostatních, které se ukládají v záložce doručené zprávy. Chatovat a odesílat zprávy ostatním uživatelům můžete až po zakoupení rozšířeného členství. Toto členství, které vám umožní využívat všechny funkce seznamky naplno stojí 449 Kč.

Vyplatí se registrace do seznamky Nudistflirt?

Vzhledem k tomu že nudisté a naturisté mívají občas problém najít ve svém okolí někoho, kdo by sdílel jejich zájem, a také proto že Nudistflirt je největší seznamka pro lidi se zájmem o naturismus a nudismus v Česku a na Slovensku, registrace se určitě vyplatí. Navíc, registrovat se můžete zcela zdarma a teprve později se můžete rozhodnout zda pro vás bude placené členství přínosem či ne. Navíc, pokud byste nebyli z nějakého důvodu se službami Nudistflirt spokojeni, nabízí tato seznamka vrácení peněz a to do 14 dnů od zaplacení. V podmínkách užití, které najdete v dolní liště, dokonce naleznete vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy. A to je opravdu fér přístup.
Nudist Flirt – registrujte se zdarma

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)