Čvn 162017
 
eDarling seznamka
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
25 – 45 let
Počet uživatelů
480 000

 • Registrace je ZDARMA
 • Vysoká úspěšnost seznamování
 • Uživatelé na úrovni se zájmem o vážný vztah
 • Výborná zákaznická péče
 • Komplexní psychologický dotazník, sestavený předními světovými odborníky

Chci se seznámit

eDarling je seznamka pro náročné

Abyste se mohli seznamovat prostřednictím eDarling, je potřeba se nejdříve zdarma zaregistrovat pomocí jednoduchého formuláře. Začneme vyplněním základních dat a vytvořrním účtu. Jsem Muž / Žena, hledám Muže/ Ženu, datum narození, email a zvolené heslo. Po této základní registraci se již dostáváme k vyplnění osobnostního dotazníku. Měli byste si na něj vyhradit nějaký čas, protože je celkem dlouhý a komplexní.
Osobnostní test ukazuje, jaké jsou hlavní výhody seznamky eDarling. Důkladným otestováním vašich osobnostních charakteristik, vlastností a preferencí, a jejich porovnání s profily ostatních uživatelů seznamky, umožní pokročilému algoritmu nalézt partnery na úrovni, kteří se k vám budou perfektně hodit.
Po bezplatné registraci se automaticky stáváte uživatelem se základním členstvím. Pokud se v budoucnosti kdykoli rozhodnete stát se VIP členem, stačí kliknout na zelený rámeček s textem „Staňte se VIP členem“, který najdete v pravém horním rohu svého profilu, můžete kdykoliv uzavřít smlouvu o VIP členství které sebou nese další výhody a vylepšení.

Bezpečnost a služby zákazníkům

Seznamka edarling je bezpečná a spolehlivá. Soustřeďuje se na seriózní, náročné návštěvníky na úrovni, kteří mají skutečný zájem o vážný vztah. Díky tomu, že všechny profily jsou manuálně kontrolovány, se vám s eDarling nestane že byste museli ztrácet čas s vtipálky kteří nemají zájem o vážný vztah. Stránka má jednoduché a přehledné ovládání, takže orientace není problém. Pokud budete mít jakýkoliv problém, mužete zavolat na zákaznickou linku nebo poslat e-mail. Z vlastní zkušenosti lze potvrdit, že na e-maily odpovídá zákaznická podpora obratem.
Důvěra uživatelů je pro seznamku jako je eDarling základním kamenem na kterém staví úspěšné navazování vztahů mezi lidmi. Z tohoto důvodu eDarling klade velký důraz na bezpečnost, serióznost, autentičnost seznamovacích profilů, aby tak zajistili že vaše hledání celoživotní lásky bude úspěšné. Seznamka eDarling spolupracuje s vědci a psychology z předních světových univerzit, aby dokázala nabídnout ty nejlepší možné služby v oborru seznamování.

Výhody seznamování s eDarling:

• Registrace ZDARMA
• Seznamka pro náročné uživatele na úrovni
• Velmi vysoké procento žen oproti mužům
• Jednoduché a intuitivní ovládání
• K dispozici je i seznamovací aplikace pro mobilní telefony a tablety (Android a iOS)
• Vysoká úspěšnost seznamování
• Přátelská komunita, která vám pomůže
• Seriózní uživatelé, kteří mají skutečný zájem o vážný vztah
• Výborná zákaznická péče
• Téměř žádné falešné profily
• Komplexní psychologický dotazník, sestavený předními světovými odborníky

Mezi uživateli najdeme dobře situované partnery na úrovni, s vyšším vzděláním a příjmy, s věkem 30 let a více. Tato seznamka je určena spíše pro náročné lidi kterří hledají vážný, dlouhodobý a perspektivní vztah.

Vyzkoušejte eDarling ZDARMA!

Jaké služby eDarling nabízí

Jakmile dokončíme proces registrace a vyplňování seznamovacího dotazníku, můžeme se porozhlédnout, jaké služby seznamka eDarling nabízí. K dispozici máte mnoho nástrojů a služeb, které dokážou hledání partnera pro budoucí vztah zjednodušit a zrychlit.

Můj Profil:

Zde najdete váš osobní profil, kde se váš budoucí partner dozví všekny důležité věci o vás.

Mailbox:

Schránka, do které vám budou přicházet soukromé zprávy od zájemců o seznámení a od ostatních členů.

Nabízení partneři

Na základě dotazníku který jste vyplnili při registraci, vám zde EDarling bude nabízet protějšky, kteří se k vám nejvíce hodí.

Vyhledávání:

Pomocí vyhledávání můžete prohledávat profily ostatních uživatelů.
Seznamka eDarling má mnoho dalších funkcí, můžete například posílat testy kompatibility ostatním uživatelům, komentovat a lajkovat jejich profily a fotografie.

Registrace u eDarling je zdarma

Přestože je eDarling seznamka, kde se můžete zaregistrovat zcela zdarma, je třeba mít na paměti že jako neplatící člen budete mít některé funkce seznamky, jako například komentování, omezeny.
Pokud se později rozhodnete pro VIP účet, stačí jen kliknout na zelený obdélníček s textem „Staňte se VIP členem“, který se nachází v pravém horním rohu vašeho profilu. Můžete si vybrat jak dobu předplatného, tak způsob platby. Můžete zaplatit nejen převodem z účtu, ale také platební kartou nebo pomocí Paypal.
eDarling seznamka pro náročné

  3 Responses to “eDarling – seznamka pro náročné”

 1. Kamaradka se seznamila pres edarling, a rikala ze registrace zdarma za to stoji a pak vyplnujes dlouhy dotaznik přes 200 otázek sestaveny psychology, ona mela pozadavek na financne zajisteneho vysokoskolaka a ma ho, otazkou je jak dlouho jim to pri jeji povaze vydrzi.

 2. Ahoj,
  Mně se na eDarlingu povedlo seznámit docela rychle, všechno fungovalo výborně, takže se službami jsem byl velice spokojen. Náš vztah bohužel nevydržel protože partnerka byla velice časově zaneprázdněná. Takže jse opět single a uvažuju že si to na darlingu zopakuji, protože čas na hledání partnerky moc nemám. Co se týká placení, vybral jsem 1měsíční VIP za 800,– a v polovině platnosti ho vypověděl.
  Takže eDarling můžu určitě doporučit… velmi dobrá zkušenost

 3. Ja jsem poznala sveho nynejsiho partnera, se kterym cekam miminko, na této seznamce. Byla jsem i na jiných ale byl to tam samý nadrženec a úchyl. Jsem ve výběru trochu náročnější a chtěla jsem partnera na úrovni. Můj Jan je VŠ vzdělaný, podnikatel. Ale jestli můžu poradit, je důležité to při prvním neúspěchu nevzdat a hlavne o tom si dlouho nepsat a nevymýšlet v hlavě scénáře, ale je lépe se po par vzkazech dohodnout na schůzce. Ta vic napí jestli to stojí za to nebo nei. Drzim palce!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)