Srp 232017
 
Elite Date
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
25 – 45 let
Počet uživatelů
100 000+

  • Registrace ZDARMA
  • Česká seznamka pro náročné
  • Vysoká úroveň zabezpečení
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit

Elite Date je česká seznamka pro náročné, kteří hledají vážný dlouhodobý vztah. Narozdíl od eDarling který nabízí seznámení pro náročné v celé evropě, je Elite Date česká seznamka, takže tam naleznete hlavně čechy, popřípadě slováky. V této recenzi se dozvíte, jestli se vám seznamka Elite Date opravdu vyplatí.

Elite Date registrace do seznamky

Registrace na seznamku je zdarma a je docela snadná, velmi podobná jiným seznamovacím portálům. Vyplníte základní dotazník, který nezbere více než 5 minut, a po potvrzení emailové adresy se můžete přihlásit. Následně si můžeme vybrat variantu členství. Můžete zvolit členství zdarma, nebo placené členství které stojí 280 kč měsíčně. Je možná také varianta přihlášení pomocí facebooku. Měli byste také nahrát nějaké své fotografie, protože profily s fotografií mají mnoem větší úspěšnost seznamování.

Uživatelské prostředí a funkce seznamky

Uživatelské prostředí je velice příjemné a intuitivní, ovládání je velice jednoduché a pochopí ho opravdu každý. V hledání ideální partnerky popřípadě partnera vám pomůže možnost vyhledávání a filteování profilů podle vašich požadavků. Můžete si například zvolit vyhledávání podle aktivity, takže vám seznamka nabídne pouze profily členů kteří jsou aktivní. Na Elite Date je hodně členů, ihned po registraci dostanete tipy na členy kteří se k vám hodí podle vyplněného seznamovacího dotazníku, takže se můžete hned seznámit. Uživatelé na Elite date jsou většinou aktivní, takže na odpověď nebudete muset čekat dlouho. Elite Date nabízí také funkci posílání informací na e-mail, o doporučených partnerech, o tom kdo navštívil váš profil, kdo vám poslal zprávu.

Partnerská a vztahová poradna

Co je této seznamce výborné je poradna, která se vám může velice hodit. Najdete tam obrovské množství článků o navazovaní vztahů a seznamování které dokážou opravdu poradit a pomoci jak s navázáním vztahu, tak i s ostatními věcmi okolo. Najdete zde také příběhy ostatních uživatelů zeznamky a můžete také psát dotazy do poradny. Seznamování významně urychlí návrhy partnerů podle skvěle zpracovaného dotazníku, který vám pomůže vybrat partnera přesně podle vašich představ.

Další výhody seznamky Elite Date

Registrace, členství a většina funkcí na seznamce je zdarma. Na seznamce Elite Date je pouze velmi malý počet neaktivních profilů, profily jsou ověřené, takže pravděpodobnost seznámení je velmi vysoká. Jelikož je první oslovení někdy těžší, obzvláště pro lidi se stydlivější nebo nesmělejší povahou, najdete na Elite Date několik možností jak začít nenucenou konverzaci s někým kdo se vám líbí. Můžete potenciální partnerku upozornit na to co máte společného, poslat úsměv, nebo poslat zprávu „líbíš se mi“
Zaregistrujte se zdarma

Elite Date recenze uživatelů:

Podle mně je Elite Date nejlepší placená seznamka na cz internetu. Mají dobrý služby, registrace a členství je zadarmo, cena za premium je podobná jako jinde. Profily tam ověřují, je tam podpora které se dá zavolat. Za mě palec nahoru.
Pavla, Brno
Jsem z EliteDate nadšená. Seznámení se povedlo, už jsme spolu skoro rok. Ale pozor na to, kam se registrujete. Není totiž seznamka jako seznamka. Já zkusila několik seznamek, ale většinou to byl samej úchyl. EliteDate je oproti tomu super. nedám na ně dopustit. Mají kontrolovaný profily, administrátoři jsou denně k dispozici pomocí e mailu i telefonu. Tam jsem našla svýho miláčka. A moje kamarádka už tam hledá taky.
Jana, Praha

Elite date odhlášení ze seznamky

Pokud jste našli svou vyvolenou a nebo už nechcete být dále na seznamce, je zrušení účtu velice jednoduché. Stačí napsat email na uživatelskou podporu a do několika hodin je výš účet smazán. Protože je Elite Date česká seznamka, není třeba posílat dopisy do zahraničí, jako u některých zahraničních seznamek.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)