Zář 042017
 

Oslovit dívku či ženu na seznamce je teprve začátek. Někdy se totiž stane, že dotyčná na váš vzkaz ani neodpoví. Ovšem není se čemu divit. Atraktivní žena dostává denně desítky, někdy i stovky velmi podobných vzkazů a jistě nebude na všechny odpovídat. Pokud odpoví na žádost o seznámení, vybere si jen ty nejlepší. O atraktivní ženy je na seznamkách velký zájem a pokud chcete zvýšit své šance aby si žena z mnoha zájemců kteří jí denně píšou vybrala právě vás, musíte vybočit z řady a odlišit se od průměrných a podprůměrných. Statistiky ukazují, že zprávy, které obsahují určitá slova, mají mnohem větší šanci podvědomě zaujmout ženu a přesvědčit ji aby se s vámi chtěla poznat blíž.

Slova která podvědomě přesvědčí každou ženu aby se s vámi chtěla poznat blíž

Ukažte toho více: Pokud přidáte do svého online profilu fotografii celého těla (i oblečeného 🙂 získáte o neuvěřitelných 203 procent zpráv více.

Máte domácího mazlíčka? Pokud máte domácího mazlíčka, určitě se o něm zmiňte. Muži kteří mají domácí mazlíčky maji o 156 procent více odpovědí na své zprávy.

Buďte vtipní: Veselé lidi má každý rád. Pokud do zprávy napíšete něco veselého, šance na odpověď se zvyšuje až o 108 procent.

Nebojte se zalichotit: Vzkazy na seznamce, které obshují nenápadnou lichotku, mají o 106 procent více odpovědí.

Buďte zajímaví: Pokud dívce napíšete do zprávy něco zajímavého, pravděpodobnost že se dočkáte odpovědí se zvýší o 94 procent.

Zrovna tak ženy milují když chválíte jejich oči. Pokud při svém oslovení pochválíte její oči, získáte o 64 procent více odpovědí na své vzkazy.

Na délce záleží, kratší je lepší: Pokud píšete první zprávu, snažte se být struční. Nejvíce odpovědí získají zprávy které mají mezi 61 a 69 znaků.

Pochvalte jí její vlasy. Ženy mají rády, když se mužům líbí jejich vlasy. (Však taky jejich účes často stál spoustu peněz) Pokud se pochvalně zmíníte o jejich vlasech nebo účesu, vaše šance vzrostou o 84 procent.

Nerozptylujte její pozornost: O seznamovací profily lidí kteří na svých fotografiích měli více než jednu osobu, projevilo zájem mnohem MÉNĚ lidí. Pokud zveřejňujete svou fotku na seznamce, měli byste na ní být pouze vy.

Vaše šance na úspěšné seznámení dále zvyšuje zmínka o smíchu. Pokud jste veselí a rádi se smějete, určitě to dejte najevo. Veselí lidé jsou oblíbení.

Buďte čestní: O muže kteří ve svém profilu zmíní že jsou čestní, projevují ženy mnohem větší zájem.

Ženy mají rády děti: Pokud máte děti, nestyďte se o tom zmínit. Muži, kteří ve svém prvním oslovení ženy zmíní své děti, dostávají o 34 procent více odpovědí.

Pochvalte její profil: Pokud se pochvalně zmíníte o jejím profilu na seznamce, zajistí vám to o 28 procent větší pravděpodobnost že vám odpoví.

Buďte variabilní: Na svém profilu byste samozřejmě měli mít více fotografií, měly by být focené nejen v interiéru, ale také venku v přírodě. Statistiky ukazují že muži, kteří mají ve svém profilu alespoň jednu fotku focenou v exteriéru, získali o 19 procent více návrhů k seznámení.

Prezentujte své zdraví: Pokud se při oslovení potenciální partnerky nezapomenete zmínit že jste zdraví, vaše šance na odpověď se zvyšuje o 17 procent.

Holky dělejte si selfie: Výzkumy ukazují, že ženy, které mají na svém profilu selfie fotky, dostávají o 4 procenta více návrhů.

Pro úspěch na seznamce je dobré zapracovat tyto tipy do svého seznamovacího profilu a snažit se je používat při oslovování žen. Tato slova působí na ženské podvědomí a jejich použití dramaticky zvyšuje šanci na úspěšné seznámení. Důležité je také zaregistrovat se do více kvalitních seznamek, pravidelně kontrolovat své profily a odpovídat na vzkazy. Nalezení vztahu po kterém toužíte je pak otázkou krátké doby.
Jak se seznámit

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)