Srp 232017
 

Co je pro vás lepší? Pokud se chcete seznámit na internetu, máte v zásadě dvě možnosti. Můžete si podat inzerát prostřednictvím některé online inzertní stránky, nebo využít služeb online seznamky. V některých seznamkách můžete spontánně vyhledávat mezi profily potenciálních partnerů, vyhledávat v nich podle nejrůznějších kritérií, jako například výška, váha, koníčky, intimní preference a záliby. V jiných vyplňujete obsáhlý psychologický dotazník, a poté vám potenciální patnery navrhuje počítač podle vzájemné kompatibility vašich požadavků na budoucího partnera.

Jaké jsou výhody online seznamky?

Jednou z hlavních předností online seznamování je anonymita. V online seznamkách váš profil vidí pouze přihášení členové. Přestože lidé často sdělují ve svých seznamovacích profilech nejrůznější intimní detaily, nikdo nedokáže spojit váš seznam na seznamce přímo s vaší osobou, pokud se tak sami nerozhodnete například zveřejněním svých osobních údajů, a to až do doby kdy se rozhodnete s potenciálním partnerem poznat blíže a setkat se tváří v tvář.

Na seznamce najdete více detailních informací o požadovaném partnerovi.

Oproti klasickému inzerátu, který je omezený svou délkou, se v seznamovacím profilu dozvíte mnohem více informací o zájemci o seznámení. Dozvíte se jaké jsou její /jeho koníčky, záliby, sexuální preference, a můžete se tak lépe rozhodnout, jestli váš protějšek stojí za to, abyste v seznámení pokročili dále, například k písemnému kontaktu. Samozřejmě je nutno mít na pamětí, že ne vše co zájemci o seznámení napíšou do svého profilu, musí být nutně pravda. Proto předtím než přikročíte k osobnímu setkání, není špatné si protějšek co nejvíce prověřit, například na sociálních sítích.

Vyšší cena znamená vyšší kvalitu

Přestože existuje mnoho kvalitních seznamek zdarma, je třeba říci, že se můžete často setkat s uživateli, kterým jde pouze o nezávazný online flirt, a seznámení nemyslí vážně. Proto je lepší využívat u seznamek zdarma placené, bonusové členství, které přinášejí mnohem lepší funkce. Také navíc zajišťují přístup k seznámení s platícími uživateli, kteří jsou jednak lépe situovaní, a také díky díky tomu že za členství platí, dávají najevo že mají o seznámení opravdu vážný zájem. Jejich profily jsou většinou také obsáhlejší, s více detailními informacemi. Celkově jako platící člen máte mnohem větší šanci najít seriozního životního partnera. Samozřejmě je výhodnější nejdříve vyzkoušet členství zdarma na co nejvíce seznamkách a poté si vybrat tu která vám bude nejvíce vyhovovat.

Online seznamky – úspěšné seznámení

Online seznamky ktré využívají k párování uživatelů psychologických dotazníků, vám ulehčují proces vyhledávání potenciálních partnerů. V detailních, odborně zpracovaných dotaznících odhalí vaše povahové rysy a na základě vašich požadavků a také požadavků partnera vyberou vhodné páry které se k sobě nejvíce hodí. Můžete tak najít celoživotního partnera, kterého byste si při běžném prohledávání profilů třeba vůbec nevšimli.

Dejte si záležet na svém profilu

Jistě znáte tu situaci když na party všechny dívky obletují nejkrásnějšího muže, zatímco vy sedíte znuděně o samotě u baru. Zatímco on nikdy neodchází domů sám, a spíše má práci odmítat nabídky, vy zůstanete na ocet. Stejně tak je tomu v online seznamkách. Alfa samec s hezkým profilem má v emailové schránce každý den tolik nabídek, že je nestačí ani číst, ostatní, kteří nejsou tak výmluvní a kreativní při psaní svého profilu, na nabídky marně čekají. V tom tkví velká výhoda seznamek které párují uživatele pomocí psychologických algoritmů. Tyto seznamky prohledávají a analyzují všechny dostupné profily, takže dokážou z bahna průměrnosti vytáhnout i skryté diamanty. Z tohoto důvodu máte u tohoto stylu seznamování mnohem větší procentuální šanci na seznámení. Seznámení je také mnohm rychlejší, protože seznamka udělá většinu práce za vás.

Online seznamky

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)