Zář 012017
 

Pro úspěch na online seznamce je jednou z nejdůležitějších věcí mít správně napsaný profil. Samozřejmě, fotky jsou také velice důležité protože upoutají zájem a vytvoří první dojem, ale ženy které to myslí s hledáním vztahu vážně, většinou dávají přednost dozvědět se něco o tom jaký jste ve skutečnosti, před líbivýmy fotkami. Mít skvěle napsaný seznamovací profil vám dává šanci porazit 90% ostatních mužů kteří si na sepsání profilu nedali záležet. Úspěšný profil na seznamce je jako úspěšná reklama na vaši osobu. A stejně jako v reklamě, fungují i zde psychologicé triky, které dokážou přesvědčit ženské podvědomí že jste pro ni ideální partner.

Tajný trik: slova která vám zaručí úspěch při seznamování

Výzkumy online seznamek na více než 40 000 000 žen z celého světa ukazují, že ženy až zázračně pozitivně reagují na určitá slova v seznamovacích profilech jejich potencálních partnerů. Pokud při psaní svého profilu na seznamce použijete tato slova, zvýšíte své šance na seznámení o neuvěřitelné stovky procent.

Ohleduplný – Ohleduplní muži jsou u žen velmi oblíbení. Pokud napíšete že jste ohleduplný získáte až o 70 procent více zájmu než je celkový průměr.

Princ na bílém oři – Každá žena o něm tajně sní o dětství. I když označit se za prince na bílém koni může znít poněkud namyšleně, funguje to. Muži kteří se prezentují na seznamce tímto způsobem mají o 67 procent vyšší šanci na úspěšné seznámení.

Přemýšlivý – Muži, kteří ve svém profilu na seznamce zmíní že jsou přemýšliví, dostávají o 66 procent více vzkazů od žen než obvykle.

Drsňák – Je to tak. Ženy prostě nedokážou odolat drsňákům. Pokud o tom napíšete v profilu na seznamce, máte o 66 procent vyšší šance že o vás žena projeví zájem oproti ostatním.

Pomáhající, pečující – Ženy mají slabost pro muže, kteří rádi pomáhají ostatním. Vzbuzuje to v nich dojem že se takhle hezky budete starat i o ni a vaše budoucí děti. Dokáže to vaše šance zvednout o 60 procent.

Naslouchající – Žádná žena nedokáže odolat muži který umí naslouchat její duši. Pokud to dáte najevo ve svém profilu, získáte o 43 procent více oslovení než ostatní.

Štědrý – Nenápadně se zmiňte že jste štědrý. Štědré lidi má totiž rád každý. Vaše šance na úspěšné seznámení se tím zvýší až o 33 procent.

Společensky aktivní – Pokud se zapojujete do společnosti ve vašem okolí, například organizujete charitu a podobně, určitě si to nenechávejte pro sebe. Společensky aktivní muži dostávají na seznamkách o 33 procent více vzkazů

Zdvořilý, dobře vychovaný – Ženy milují muže kteří ví co se sluší a patří. Jakmile žena uvidí že jste zdvořilý a dobře vychovaný, zvýší to vaše šance o 21 procent.
Přátelský – I když to možná zní jako samozřejmost, zmiňte se že jste přátelský. Tato drobná poznámka vám vynese o 12 procent více vzkazů a šancí na seznámení oproti průměru.

Výzva k seznámení!

Stejně jako každá reklama i seznamovací profil by měl být zakončen výzvou k akci. Vyzvěte tedy vaši budoucí partnerku ka seznámení. Fungují věty jako například: „Jestli Tě můj profil zaujal, napiš“. nebo „Jestli jsi stejně romantická duše jako já, ozvi se“

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)