Čvn 082017
 

Jak vystoupit z řady půměrných a zvýšit své šance na seznámení? Seznamování prostřednictvím internetu je nejejn u nás, ale celosvětově čím dál tím více populární. Dalo by se říci, že profil ne některé ze seznamek, má dnes již skoro každý z nás. Jak však uspět v tak obrovské konkurenci? Jak se seznámit a nalézt vztah, když náš osobní profil na internetové seznamce musí soupeřit se statisíci jiných? V tomto článku se dozvíte, jak vytvořit seznamovací inzerát, který vám přinese mnohem víc úspěchů, než inzeráty vašich konkurentů.
Přemýšlejte o svém profilu na seznamce jako o reklamě na vaši osobu. O reklamě jako vídáte v magazínech nebo v TV, kde se vám snaží prodat nejrůznější produkty. Investujte do napsání svého osobního profilu na seznamce, čas, snahu a invenci, rozhodně se to vyplatí. Vy byste přeci také neprojevili zájem o někoho, jehož profil je nudný, krátký a nicneříkající.

Jak tedy napsat skvělý seznamovací inzerát?

Fotka je ze všeho nejdůležitější. Inzeráty bez fotografie, jsou úplně na chvostu všech zájemců o seznámení. Dobře zvolenou fotkou toho řeknete více než 1000 slovy. Vybírejte takovou fotku, která vás pěkně vystihuje, ale vypadá přirozeně a není nijak přehnaná. Pokud takovou fotku nemáte, zajděte si k profesionálnímu fotografovi. Každý zkušený fotograf dokáže udělat takové fotky které vás odliší od běžných lidí kteří si do profilů dávají selfie z mobilů.
Další důležitou částí každého seznamovacího inzerátu je nadpis. Nadpis je velice důležitý, jeho úkolem je přitáhnout pozornost k vašemu inzerátu, a vzbudit pozornost. Nadpis by měl být krátký, výstižný a úderný. Při seznamování, stejně jako v běžném životě, nejvíce záleží na prvním dojmu. A pozor: „Jmenuju se Pepa z Dolní Lhoty a hledám sexy dívku která umí dobře vařit“ není úplně ten nejlepší nadpis.

Puďte pozitivní! Nikdo nemá zájem o ufňukánky kteří se utápějí ve vlastních problémech.

Při psaní seznamovacího inzerátu se vyvarujte negativních formulací. Například: „Jsem nešťastná a zklamaná …“ „Můj bývalý vztah byl katastrofa…“, „Myslím že už nikdy nebudu šťastná….“ a podobně. Negativně působící tvrzení působí odrazujícím dojmem a způsobí, že vaše seznamování moc úspěšné nebude.
Nesnažte se nijak se přikrašlovat,nebo tvrdit o sobě věci které nejsou až tak úplně pravda. Vyhnete se pak trapným situacím v momentě kdy dojde k osobnímu setkání a vyjde najevo že „nabušenej borec se super fárem“ je ve skutečnosti obtloustlý chlápek ve felicii a „sexy kočka s pětkama“ ve skutečnosti váží 90 Kg.

Otevřenost a sebedůvěra je při seznamování důležitá

Buďte pozitivně naladění a lehce vtipní, abyste dali najevo že nejste žádná zakomplexovaná chudinka, ale seriozní člověk který si věří a o kterého se budoucí partner bude moci opřít. Ve vašem seznamovacím profilu máte možnost důkladně a podrobně popsat vaše povahové vlastnosti, co vás baví, co máte rádi, co naopak rádi nemáte (ale věcí které máte rádi by mělo být víc, vypadá to pozitivně) jaké máte koníčky, co vás vzrušuje při sexu a jaké praktiky naopak odmítáte. Nezapomeňte vypíchnout vlastnosti, které vás odlišují od davu, něco co je na vás zvláštního. Napište také co očekáváte od budoucího partnera a jaké máte představy o budoucím vztahu. Například: „Jsem komunikativní, optimistický muž s pozitivním přístupem k životu a se zájmem o cestování a hledám dívku do nepohody která by sdílela mou vášeň pro nevšední zážitky a poznávání cizích zemí.“ Buďte čestní a otevření a nebojte se napsat o svých pozitivních vlastnostech, ale nepřežeňte to, ať to nevypadá jako vychloubání.

napišteskvělý seznamovací inzerát

Je dobré do profilu vložit nějakou výzvu k akci, kde dáte potenciálnímu partnerovi najevo zájem o dpověď nebo komentář. Například: Jsi veselá a optimistická? Napiš mi o svých snech, možná je spolu uskutečníme!“ Rozhodně se vyvarujte té chyby,že byste bazírovali na nerealistických očekáváních, s nichž nejste ochotni slevit. Požadavek „Hledám blonďatého kulturistu vysokého minimálně metr devadesát, bezdětného, vysokoškolsky vzdělaného, se smyslem pro humor, se zájmem o vážnou hudbu, poezii, s autem, chatou, rodinným domem a dostatečně vysokým příjmem, ktrý rád vaří a uklízí…“ se většinou s odezvou nesetká.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)