Srp 182017
 

Pro dnešního člověka není běžná realita jediným místem kde se může pohybovat. Mnoho lidských činností se odehrává online. Dokonce možná většina.Lidé studují online, pracují online, online se baví í komunikují s přáteli. Není divu že také vztahy a seznamování se děje čím dál více na internetu. Online seznamky slaví velký úspěch, a většina lidí v Evropě i v USA mají nějaký profil na online seznamce. Přestože online seznamováné má velice pozitivní dopady, a přináší možnost seznámení i lidem kteří májí méně příležitostí navázat vztah, přesto můžeme při online seznamování narazit na problémy. Někteří lidé na seznamkách se mohou snažit vzbudit vaši důvěru pomocí zavádějícího profilu, a potom, možná zkoušet vylákat z vás osobní data která lze snadno zneužt. Podívejte se na několik typů údajů, které se na seznamkách často falšují a na které byste si měli dávat pozor.

Nejčastější lži uživatelů seznamek

1. Fotografie: Zavádějící, upravené nebo rovou falešné fotografie jsou na seznamkách nejčastějším nešvarem. Ano, každý se snaží vypadat co nejlépe a zvýšit tak šanci na seznámení, i když jsou jeho úmysly křišťálově čisté. Pokud v3ak uvidíte fotku evidentně upravenou photoshopem, nebo rovnou fotku nějakého modela/modelky z internetu, měli byste zpozornět. Člověk který se snaží skrývat svou tvář, také možná skrývá špatné úmysly. Jak takového člověka odhalit? Je to celkem jednoduché, požádejte ho o další fotky, vyfocené například v místě kde žije, pokud jsou jeho fotky stažené z internetu, nabude vám schopen vyhovět.

2 Věk: Jak je zájemce o seznámení starý? Lidé na seznamkách si často ubírají věk a prezentují se jako mladší, aby tak zvýšili svoje šance na seznámení. Pokud se s člověkem nevidíte tváří v tvář, je lehké prezentovat například 10 let staré fotky ke je mladý a krásný. Jak to pznat? Dá se to poznat někdy podle módy, pokud má dotyčný na fotce na sobě něco co se už pár let nenosí, měli byste si dát pozor. Buď má otřesný vkus, nebo se snaží maskovat svůj skutečný věk.

3. Nepravdivé profily na seznamce. Lidé ve svých profilech často lžou, nebo uvádějí zkreslené informace. Například muži často zapomínají uvést, že jsou ženatí. Táké se často setkáváme s tím že zlehčují svůj přístup k alkoholu a pravidelný piják se na seznamce prezentuje jako společenský, veselý typ který pije pouze příležitostně. Naopak ženy často mluví eufemisticky o své postavě, takže pokud je v profilu uvedeno: „mám velká prsa“.znamená to zhusta že má velké i leccos jiného a že má zkrátka nadváhu.

Lež má krátké nohy a daleko neujde. Uvádění nepravdivých nebo zavádějících informací se většinou vymstí a vyústí ve zklamání na obou stranách.. Mějte proto na paměti že při online seznamování musíte jednou vykročit do reálného světa . Pište proto své profily podle pravdy, .protože poctivost se vyplácí.

Podvody na seznamkách

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)