Čvn 132017
 

Na internetu najdeme spoustu seznamek, ve kterých muži i ženy hledají seznámení, přátelství, lásku i sex. Někdy je však nejtěžší udělat první krok. Jak oslovit ženu na seznamce, pokud jsme nesmělí a ostýcháme se?

Jak oslovit ženu na seznamce?

Abychom se naučili komunikovat nenuceně a více efektivně, je nutné nejdříve správně pochopit očekávání a motivace ženy se kterou chceme na seznamce komunikovat. Co o ní víme? Protože jsme na seznamce, lze předpokládat že žena chce to samé co my, seznámení. Proto je celkem zbytečné začínat knoverzaci slovy jako „ahoj, co tu děláš?“ a podobně otřepanými frázemi. Mnohem účinnějším začátkem rozhovoru na seznamce je například: „Včera jsem četl tvůj profil na seznamce a v noci jsem pak nemohl usnout, protože mne trápila jedna otázka… “ Nebo „Ahoj, četl jsem na tvém profilu že se zajímáš o filmy Quentina Tarantina, nezajdem někdy do kina?“ Přestože s vámi asi hned nepůjde, dáte jí tím najevo že máte o ni skutečný zájem, že nevybíráte pouze podle foky, ale že jste si alespoň přečetli její profil, než jste ji oslovili. Spousta mužů na seznamkách totiž profily ani nečte a rovnou bombarduje ženy předpřipravenými osloveními. Není divu když žena nemá zájem odpovídat, když jí do schránky přijde 10x za den stále stejné „Ahoj, jak se máš?“

Témata k rozhovoru na seznamce

Oslovit ženu na seznamce nemusí být nic složitého, pokud se předem připravíte. Proto předtím než se rozhodnete ženu ze seznamky oslovit, důkladně „prozkoumejte terén“. Přečtěte si vše co o sobě na seznamce napsala, co ji zajímá, co má ráda a co naopak nesnáší. Získáte tak mnoho témat k rozhovoru, o kterých si můžete povídat. Budete tak schopní dívce polichotit v tom na čem si sama zakládá. Například pokud se zajímá o vlasovou kosmetiku, můžete nadhodit téma rozhovoru „wow ten účes co máš na fotkách je fakt úžasnej“. Konverzací na téma které ženu zajímají dáte najevo že umíte naslouchat jejím problémům a že máte zájem o ni jako osobu, ne jen o její tělo.

Netlačte na pilu

I když vám možná jde hlavně o sex, rozhodně doporučujeme si nejdříve povídat s dívkou nezávazně, o běžných věcech a až mnohem později začít trochu flirtovat. Pokud začnete s flirtováním příliš brzy, bude si žena myslet že vám jde jen o jedno. Samozřejmě, na seznamkách je spousta dívek, kterým jde o to samé, ale uvědomte si že většina žen které mají alespoň trochu sebeúcty, nevlezou hned do postele s každým cizincem jen po pár větách. Po nějaké době můžete do konverzace přidat trochu flirtu, ale opatrně! Pokud necítíte od ženy odezvu, nebo cítíte že jí flirtování není zatím příjemné nebo ji uvádí do rozpaků, přestaňte a zkuste to později.

Jak oslovit ženu na seznamce

Oslovení ženy na seznamce – jak pokračovat

Během prvního oslovení není nutné a ani doporučené ženu někam zvát. Měla by oprávněný pocit že na to jdete moc rychle. Po nějaké době komunikace, můžete ženu zkusit nenápadně pozvat na schůzku. Měli byste to udělat stylem aby neměla pocit že ji do něčeho nutíte. Zkuste například: „Mimochodem, zítra jdu na výstavu bonsají, nechceš jít taky?“ Žena tak má možnost volby a možnost zdvořile vaši nabídku odmítnout, pokud se na osobní setkání dosud necítí. Pokud s vámi tentokrát nepůjde, vy tam určitě běžte a potom jí pošlete fotky, aby bylo vidět, že vaše pozvání nebyla jen laciná záminka. Tím v jejích očích stoupnete a příští pozvání již neodmítne.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)