Čvc 172017
 

Každý člověk potřebuje ke spokojenému životu lásku. Osudová seznamka štěstí je jednou z největších českých seznamovacích portálů, kde se každý den registruje více než 300 nových lidí, kteří touží najít partnera pro vážný vztah, přátelství, nebo flirt. V současné době můžete vybírat mezi 100 000 aktivních uživatelů kteří hledají životního partnera. Pro seznámení na osudové seznamce Štěstí můžete využít také mobilní aplikaci pro Android, takže se můžete seznamovat i prostřednictvím vašeho telefonu nebo tabletu.

Seznamka štěstí – registrace a ovládání

Ovládání seznamky štěstí je velice intuitivní a snadné. Můžete vyhledávat profily podle věku, místa bydliště, typu vztahu který hledáte, výšky, váhy, rodinného stavu, počtu dětí a podobně. Registrace do seznamky je velice jednoduchá. Vyplníte zvolené uživatelské jméno, heslo, email a text inzerátu kde napíšete něco o sobě o vašich požadavcích na partnera. Dále vyplníte jestli jste muž či žena, vaši sexuální orientaci, typ vztahu o který máte zájem (vážný, nezávazný, flirt, přátelství), kraj kde žijete, vaši výšku a rok narození. Poté vám přijde registrační email, ve kterém klikněte na odkaz pro porvrzení vaší emailové adresy. Poté již stačí váš seznamovací profil aktivovat a to buď pomocí placené SMS nebo převodem na účet, což vyjde levněji.

Osudová seznamka štěstí – cena

Seznamka Štěstí je sice placená, ale cena je velice příznivá, pouze 99 Kč za rok při platbě pomocí SMS, nebo 89 Kč na rok při platbě převodem na účet. Díky tomuto malému poplatku se ale celkem spolehlivě odfiltrují nejrůznější vtipálci, děti, nebo ztracené existence, kteří nejsou ochotni do vztahu nic investovat. Máte tak jistotu, že na tomto seznamovacím portále potkáte seriozní lidi kteří se opravdu chtějí seznámit a mají zájem o skutečný vztah.

Pokud hledáte nezávazný vztah nebo flirt, najdete zde také desetitisíce lidí kteří budou vyhovovat vašim požadavkům. Protože osudová seznamka Štěstí nepodporuje explicitně erotické profily, nebudete se muset probírat stovkami inzerátů profesionálek které pod záminkou seznámení pouze nabízí placené erotické služby.

osudová seznamka štěstí

Zkušenosti uživatelů seznamky Štěstí

Po rozvodu jsem zůstala sama se dvěma malými dětmi a hledala jsem někoho se kým bych našla naději na nový vztah. Vyzkoušela jsem několik seznamek, až jsem našla osudovou seznamku Štěstí. Překvapilo mne že je zde opravdu hodně lidí kteří se chtějí skutečně seznámit, a není zde moc týpků kteří spamují ženy oplzlými vzkazy. Pravděpodobně hraje roli to že seznamka je placená. Našla jsem zde několik mužů se kterými jsem byla na schůzce, ale nějak to nedopadlo. Nakonec jsem se seznámila s Petrem, který má rád mne i moje dvě děti. Štěstí je pro mne skutečně osudovou seznamkou díky které jsem opět šťastná.
Ilona, Pardubice
Pocházím z malé vesnice a mám sice dobře placenou, ale časově velmi náročnou práci, takže mám velmi málo příležitostí se s někým seznámit. Online seznamky tak vidím jako jedinou šanci jak navázat intimní vztah. Na seznamce štěstí musím vyzdvihnout skutečnost, že je zde mnoho žen které mají zájem o skutečný vztah se vším co k tomu patří. Na jiných seznamkách jsem se často setkal s tím že dívka se kterou jsem si psal, nakonec neměla zájem o vztah, ale o hledala někoho kdo by jí „finančně vypomáhal“ Na osudové seznamce štěstí je takových inzerátů minimum. Seznámil jsem se zde po několika týdnech hledání se svou životní partnerkou, se kterou se budeme na podzim brát.
Ivoš

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)