Čvn 072017
 

Nenaleťte podvodníkům ze sex seznamek. Naše testy, a také zkušenosti uživatelů hovoří jasně. Skutečně poctivých sex seznamek, je v dnešní době mnoho a je skutečně z čeho vybírat. Ale pokud se chystáne prožít nějaké to erotické dobrodružství, měli byste si dát pozor na podvodníky a nepoctivce, kteří na seznamkách často loví své nic netušící oběti. V tomto článku se dozvíte, jak se před nimi bránit.

Je pravdou že muži, chtiví erotických hrátek často polevují ve své ostražitosti a často naletí na inzeráty typu sex bez finančních nároků, s fotografiemi známých pornohvězd. Níže najdete několik neznámějších pastí, do kterých internetoví podvodníci chytají oběti které hledají seznámení na jednu noc.

Nejčastější podvody na internetových seznamkách

Nejčastějším podvodem, se kterým se můžeme setkat na erotických seznamkách, je zneužití kreditní karty. Některé internetové stránky nabízejí zprostředkování erotického kontaku, který vypadá naprosto důvěryhodně. Zpozornět byste měli, pokud jedinou možností placení je kreditka, a platba probíhá prostřednictvím neznámé nebo podezřelé finanční instituce. Pokud zaplatíte, nastanou problémy. Nejčastěji vám místo zkušebního členství na týden, strhnou peníze za měsíc, a každý měsíc znovu, jako předplatné. Zrušit členství velmi obtížné, často prakticky nemožné. Firma, která za tím vším stojí, sídlí někde v Nigérii a na jakýkoliv pokus o kontakt nereaguje. A pokud budete mít opravdu smůlu, někdo může zneužít číslo vaší kreditní karty například k platbám v online kasinu. Pokud k něčemu podobnému dojde, okamžitě nahlašte problém vaší bance, která by vám měla umět pomoci.

Prémiové SMS a volání na zpoplatněná telefonní čísla

Dalším oblíbeným podvodem z internetových seznamek jsou prémiové SMS a zpoplatněná telefonní čísla. Na internetových seznamkách můžete najít spoustu inzerátů od krásných a vášnivých žen, které touží po společnosti muže jako jste vy. Pokud projevíte zájem o kontakt, uslyšíte výmluvy typu: Neumím to moc s PC, v práci nesmíme posílat soukromé emaily a podobně. Poté přijde nabídka kontaktu prostřednictvím telefonního hovoru nebo pomocí SMS.

Pokud na toto přistoupíte, pravděpodobně se vám při shlédnutí telefonního účtu za měsíc protočí panenky. Volali jste totiž na číslo které je zpoplatněno mnohem vyšším tarifem. A navíc, žádných lechtivých hrátek se také nedočkáte, žena na druhé straně telefonu netouží po žádném sblížení s vámi, natož sexuálním, je to pouze podvodnice která se vás snaží udržet co nejdéle „na drátě“ abyste protelefonoval co nejvíce peněz. Naštěstí, tento podvod jde snadno odhalit, číslo na které máte volat začíná deítkou, tak poznáte telefonní čísla která jsou zpoplatněna vyšším tarifem, klidně i 90 Kč za minutu.Podvod

Profesionálka která shání klienty

Dalším a asi nejčastějším způsobem jak naletět je situace kdy místo ženy která má zájem o reálné seznámení, narazíte na prostitutku, která si pomocí internetové seznamky shání klienty. Ze začátku jde vše jak na drátkách, dívka vám klidně zašle i své erotické fotky v nejrůznějších polohách ale během komunikace se mimochodem zmíní, že je v těžké finanční situaci, a že by se jí hodila finanční výpomoc. A vy tak najednou zjistíte, že slečně vůbec nejde o vás, ale o vaše peníze.

Podvody na seznamkách

Vylákání kreditu

Dalším způsobem podvodu, je snaha vylákat z vás peníze prostřednictvím kreditu do předplacených, anonymních telefonů. Osoba, která se vydává za mladou slečnu která touží po erotickém seznámení, tvrdí že by vám ráda zatelefonovala a domluvila si schůzku, ale bohužel nemá peníze na kredit do mobilu. A že kdybyste jí nabil kredit, jistě by vám zavolala. Samozřejmě, pokud to uděláte, zjistíte záhy že šlo pouze o podvod.

Výše uvedené příklady podvodů na seznamkách jsou ty nejčastější, jistě se můžete setkat i s jinými, ale pokud si dáte pozor a dodržíte základní pravidla opatrnosti při online seznamování, pravděpodobně se dokážete všech negativních zkušeností yvarovat a navázat vztah po kterém toužíte.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)