Srp 022017
 

V recenzích na seznamku Be2 se často dočteme o potížích s odhlášením ze seznamky, nebo o neoprávněně strženým platbách za premium členství. Jak je tomu ve skutečnosti?
Pokud máte účet na t0to seynamce, a už o něj nemáte zájem, například proto že už jste partnera našli, můžete ho zrušit kdykoliv. Vyzkoušeli jsme si jak to probíhá.

Vytvořili jsme si profil na seznamce Be2 a po 1 měsíci jsme účet normálně zrušili, není na tom nic složitého. Je ale třeba se ujistit že jste nalogovaní ve svém účtu.

Jak postupovat při zrušení účtu na Be2

Přestože je postup při rušení účtu dobře popsán na stránkách Be2, rozhodli jsme se zároveň otestovat uživatelskou podporu, a proto jsme zatelefonovali na uvedené telefonní číslo s dotazem jak postupovat, pokud chceme zrušit svůj účet u Be2. Paní na uživatelské podpoře byla velice milá a sympatická a podrobně nám vysvětlila jak na to.
Jakmile jste nalogovaní na svém účtu, klikněte na tlačítko Můj profil (vaše fotka v kulatém rámečku v záhlaví stránky) a pak jděte do záložky „Nastavení“. Zde můžete po zadání vašeho hesla jediným klikem zrušit váš účet. Jakmile tak učiníte, váš profil přestane být vidět pro ostatní uživatele seznamky a všechna vaše osobní data budou ze serveru smazána. To je vše, nic víc dělat není potřeba.

Be2 – zrušení předplatného

Odlišná je situace pokud máte zaplaceno Prémiové členství. Prémiové, placené členství musí být vypovězeno písemně, na adresu uvedenou v Obchodních podmínkách. A to nejméně 14 dní před koncem platnosti. Ve výpovědi by mělo být uvedeno úplné jméno, země, jejíž služby zákazník Be2 využívá, (u nás tedy ČR) svou e-mailovou adresu zaregistrovanou u společnosti be2 a své uživatelské jméno nebo šifru, pokud mu byla přidělena. Zkoušeli jsme po 5 měsících vypovědět prémiové členství zaplacené na 6 měsíců, a vše proběhlo korektně. Nikdo nám další poplatky neúčtoval. Nevýhodou ovšem je že zbylé předplatné vám nikdo nevrátí. Proto doporučujeme rušit předplatné až před koncem vaší předplacené doby.

Be2 odstoupení od smlouvy

V souladu se zákony EU můžete také odstoupit od smlouvy bez udání důvodů, a to do 14 dnů od zaplacení členství. Vzor odstoupení od smlouvy do 14 dnů je uveden také v obchodních podmínkách

Je seznamka Be2 podvod?

Veškeré podmínky ohledně předplatného jsou na stránkách Be2 přehledně uvedeny, a to jednak na stránce kde objednáváte předplatné, tak podrobněji v obchodních podmínkách. Rozhodně se proto nejedná o žádný podvod.
Zrušení našeho členství u Be2 proběhlo naprosto korektně, žádné neoprávněné platby nám nikdo nestrhával. Což je nakonec pochopitelné, těžko by se Be2 stala jednou znejvětších seznamek na světě, kdyby okrádala své zákazníky. Be2 je kvalitní a profesionální seznamka, která rozhodně stojí za to vyzkoušet.

be2 zrušení předplatného

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)