Čvn 282017
 

Mnoho mužů si stěžuje, že při navazování vztahů na seznamkách tahají za kratší konec provazu a proto bývají často ve své snaze se seznámit neúspěšní. Jednak na mnoha seznamkách bývá mnohem větší procento mužů než žen, a za druhé, díky tomu je žena na seznamce velmi často doslova zasypávána vzkazy od mužů, keré jsou často oplzlé nebo hloupé. Není proto divu, že v záplavě podobných zpráv žena nereaguje ani na zprávy od mužů, kteří myslí seznamení vážně a kteří za to stojí. Často se pak stává že frustrovaní muži na seznamování rezignují a dojdou k závěru že online seznamky nefungují a muž který chce oslovit ženu na seznamce nemá šanci se seznámit. Zkušenosti úspěšných však ukazují že seznámit se na internetu je docela snadné. Jaké je tedy tajemství úspěchu?

Návod jak se seznámit se ženou na online seznamce

Můj kamarad Karel je ostřílený seznamkový král. Přestože není žádný Adonis ani boháč, je na online seznamách neobvykle úspěšný. Všechny jeho dosavadní partnerky sbalil v online seznamkách. Požádal jsem ho aby nám prozradil svůj tajný trik.

Jak uspět na seznamce a získat ženu kterou chcete

Ahoj, jmenuju se Karel a pro seznamování využívám výhradně online seznamky. Všechny mé milostné vztahy od mých 16 let jsem si našel přes seznamku. Do dnešního dne celkem 5 vztahů delších než jeden rok a mnoho dalších, krátkodobých vztahů nebo jen i nezávazných vztahů na jednu noc. Často se mě všichni ptají co stojí za mými úspěchy v balení dívek a žen na seznamkách, co dělám jinak než ostatní, jaký je můj tajný trik že pro mě seznamování není problém?

Sbalit ženu na online seznamce není nic těžkého

Zákledem úspěšného oslovní ženy na online seznamce je kvalitní osobní profil s dobrýma fotkama. To je skutečný základ, bez kterého se neobejdete, tedy pokud chceto opravdu uspět na seznamce. měli byste toho o sobě napsat co nejvíc, jací jste, jaké máte zájmy, co máte rádi a také (a to je možná i důležitější ) co nesnášíte. Snažte se být přirození, lehce vtipní pozitivně naladění a sebevědomí. Ale nepřežeňte to! Jestli ženy něco opravdu nesnáší, tak jsou to namachrovaní blbci. Nesnažte se být oplzlí nebo sexuálně agresivní, to taky většinu žen spolehlivě odradí. Další věc která může mnoho seznámení chtivých žen odradit jsou gramatické chyby a hrubky.

Pokud si nejste jisti, raději svůj text předem zkontrolujte například automatickou kontrolou ve wordu.
Fotka je prvním vjemem který vaše budoucí partnerka uvidí, takže je velice důležitá. Na fotce byste se měli usmívat a vyzařovat pozitivní energii. Pokud je to možné vložte do profilu i další fotky, které případným zájemkyním napoví co jste zač a co od vás mohou čekat. Fotky by měly budit stejný dojem jako profil. Inteligentní vtipný pohodový. Jaké fotky na seznamce rozhodně nepoužívat? Fotka typu „já a můj naleštěný bourák“, „já v kuturistické póze před zrcadlem“, nebo „já opilý na party“ se na seznamku nehodí a zaručí vám že vás většina žen zatratí předem.

Která seznamka je pro seznámení nejlepší

Oslovovat ženy na seznamce je docela na dlouhé lokte. Zabere to spoustu času a výsledky většiou nejsou nic moc. Je to logické, ženy a dívky dostávají na seznamkách nejrůznějších vzkazů denně stovky a ten váš se mezi nimi spolehlivě ztratí. Většina žen je ani nečte a partnera hledají samy pomocí prohledávání seznamovacích profilů. Proto je důležité aby ten váš byl co nejlepší a zaujal na první pohled. Na kterou seznamku svůj profil umístit aby si ho všimlo co nejvíce žen? Je to jednoduché a je to také hlavní tajemství mých seznamovacích úspěchů. Umísťuji svůj profil na co nejvíce seznamek to jde.

Tajemství úspěchu na seznamce

Jakmile máte vytvořený a vyladěný profil, zaregistrujte se u co nejvíce seznamek to jde. Nezáleží jestli jde o malou seznamku, nebo o obrovský server s celosvětovou působností. Zdarma nebo placenou (u těch placených můžete využít profil zdarma, který pro naše účely většinou postačí) Cílem je rozprostřít svésítě na co nejvíce místech. Dívky které se chtějí seznámit totiž často oslovují muže samy, vybírají si podle profilů. Proto je velmi důležité mít svůj profil na co nejvíce místech. Já používám tento seznam. Jsou to kvalitní seznamky které mají dobrou návštěvnost a vysokou pravděpodobnost úspěšného seznámení. A navíc, u většiny se můžete zaregistrovat zcela zdarma!

Nejlepší seznamky pro úspěšné seznámení – registrace zdarma

  • Pak už můžete jen v klidu sedět a čekat, na odpovědi, které na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud to zajiskří, neotálejte dlouho s osobní schůzkou, ta napoví nejvíc. Nemusí to ale být zrovna rande, (aby si slečna nemyslela že jste moc hrrr) Můžete ji třeba navrhnout že se potkáte někde na neutrální půdě, například na nějakou výstavu, vernisáž, záleží na to m co má ráda. Mělo by to být prostředí které dobře zná a ve kterém se bude cítit v bezpečí. Snažte se chovat přirozeně a na nic si nehrajte, ať už oblečením nebo chováním, buďte vtipní a zdravě sebevědomí.
    Pokud zjistíte že si rozumíte i v reálu, můžete ji příště pozvat na opravdové rande a uvidíte, že bude ruka v rukávě cocobydup 🙂

    jak uspět na seznamce

     

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)