Srp 262017
 
Sensual Flirt
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
18 – 50 let
Počet uživatelů
270 000

  • Registrace ZDARMA
  • Více než 270 000 uživatelů z ČR a SR
  • Hlasový a video chat pro lepší seznamování
  • Diskrétnost a spolehlivost

Chci se seznámit

Sensual Flirt recenze a zkušenosti

Sensual Flirt je velká erotická seznamka, kde si můžete vybrat sexuálního partnera mezi více než 270 000 čechů a slováků a ještě mnohem více cizinců z celého světa. Na Sensual flirt jde hlavně o sex, takže si na své přijdou nejen zájemci o klasický hetero sex, ale také páry, swingers skupiny, gayové, lesby, bisexuálové i transsexuálové a transvestité. Možnosti splnění vašich nejtajnějších erotických snů jsou zde zcela otevřené.

Sensual Flirt – registrace do seznamky je zdarma

Zaregistrovat se do této seznamky j velice snadné a rychlé. Na začátku si vyberete z možností kdo jste, a koho hledáte. (muž, žena, hetero pár, gay pár, lesbi pár, skupina, transvestita, transsexuál, shemale, hefemale….) Možností je opravdu hodně. Dále si zvolíte uživatelskou přezdívku, heslo, a zadáte váš e-mail, na který vám posléze přijde potvrzení regitrace, které musíte odkliknout. A to je celé. Pak už stačí jen nahrát nějaké své fotky a doplnit informace o sobě a požadavky na partnera do vašeho uživatelského profilu a můžete se začít seznamovat. Za registraci a základní členství se nic neplatí, je zadarmo. Pro využití některých pokročilejších funkcí a využití potenciálu seznamky naplno si můžete přikoupit prémiové členství, které stojí od 299 Kč měsíčně.

Sensual flirt – ovládání a prostředí

Prostředí seznamky je v češtině a je velice přehledné. Vlevo je přehledné vyhledávání kde můžete prohledávat profily jednotlivých uživatelů podle nejrůznějších kritérií, jako věk, sexuální orientace, druh vztahu který dotyčná hledá, zájmy, místo bydliště a mnoho dalších. Bohužel některá kritéria pro vyhledávání jsou dostupná pouze platícím členům.

Výhody Seznamky Sensual Flirt

Mezi výhody této erotické seznamky patří zejména velké množství uživatelů, a otevřenost vůči nejrůznějším sexuálním menšinám, takže šanci najít partnerku či partnera pro žhavou noc plnou nespoutaného milování má opravdu každý. Skvělou vymožeností je také hlasový a video chat, pomocí kterého můžete randit s ostatními uživateli bez nutnosti osobního setkání, což je pro začátek mnohem bezpečnější.
Pokud hledáte někoho pro vášnivé erotické dobrodružství bez závazků, je erotická seznamka Sensual Flirt jednou z nejlepších možností. Zaregistrujte se zdarma a uvidíte že členství zde se opravdu vyplatí.
Zaregistrujte se ZDARMA

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)