Čvn 142017
 

Mnoho lidí kteří chtějí nalézt lásku prostřednictvím internetu, zadává při vyhledávání nejvhodnější seznamky do vyhledávače heslo Seznamka bez registrace, nebo Seznamka zdarma. Seznámit se s někým, kdo se k vám bude hodit, dozvědět se o něm co nejvíce, bez toho abyste museli zadávat údaje o sobě nebo vyplňovali registraci je samozřejmě velmi lákavé. Je však třeba si uvědomit, že váš protějšek to pravděpodobně cítí stejně, a proto seznamky bez registrace obvykle nejsou příliš úspěšné. Přestože kvalitních online seznamek zdarma je velké množství, (prakticky každá z těch kvalitních nabízí nějakou formu členství zdarma), vždy je potřeba se registrovat a poskytnout alespoň minimum údajů o sobě.

Existují seznamky bez registrace?

Online seznamky kde není potřeba registrace na internetu samozřejmě existují, ale šance na opravdové seznámení zde není příliš vysoká. Je to zejména z toho důvodu, že mnoho profilů je falešných a nepravdivých, slouží jako reklama na placené erotické služby a leckdy se také můžeme setkat podvodníky. Tito nepoctivci se pod záminkou seznámení z vás budou snažit vylákat peníze nebo vás jinak podvést.

Jak fungují anonymní seznamky bez registrace?

Tento druh seznamek je vlastně určitý typ klasické anonymní inzertní stránky. Poté co přijdete na web anonymní seznamky která nevyžaduje registraci, první co uvidíte, je velké množství reklam, převážně na mnohem kvalitnější placené seznamky, nebo různé druhy erotických služeb. Jediné další služby jsou většinou možnost zadat vlastní seznamovací inzerát, nebo si prohlížet a odpovídat na inzeráty ostatních návštěvníků. Protože není vyžadována registrace, nejsou většinou inzeráty njak moderovány a tak je většina inzerce jen nabídkou nejrůznějších erotických služeb a privátů. Šance na nalezení opravdového vztahu , natož lásky na celý život je zde opravdu nevelká.

Nebojte se registrace na seznamce

Pokud to se seznamováním myslíte opravdu vážně, je mnohem lepší volba některá z kvalitních seznamek, které nabízejí registraci zdarma. Seznamky zajišťují vysokou míru soukromí takže se vaše registrační údaje nikdo z ostatních uživatelů nedozví, pokud mu to sami nesdělíte. Díky registraci se také snižuje šance, že narazíte na uživatel s falešnou identitou, a díky obsáhlým seznamovacím profilům si můžete vybrat partnerku nebo partnera který se k vám bude opravdu hodit a sdílet stejné hodnoty jako vy. Registrace do seznamky je většinou velice jednoduchá, jediné co musíte vyplnit je váš e-mail, přezdívka a heslo. Všechny ostatní údaje závisí pouze na tom co se rozhodnete zveřejnit. Samozřejmě pro úspěšné seznámení je důležité sdělit toho co nejvíce, ale i tak nemusíte (a ani se to nedoporučuje) sdělovat informace podle kterých by vás někdo mohl identifikovat. Hlavně jméno a příjmení, adresa kde bydlíte, adresa zaměstnání a podobně. Registrace na seznamce je většinou zdarma, takže vás to nebude stát ani korunu.
Protože během registrace na seznamce nemusíte o sobě sdělovat žádné osobní nebo kompromitující informace, není žádný důvod nezvolit namísto seznamky bez registrace některou z prověřených seznamek s velkou členskou základnou, kde naleznete svou živbotní lásku, vzah, nebo jen přátelství.

seznamka bez registrace

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)