Čvc 282017
 

Najít lásku je přirozené pro lidi v každém věku. Není divu, že dnes, kdy se většina zejména mladších lidí seznamuje online pomocí počítače nebo mobilu, můžeme na internetu najít spoustu online seznamek. Některé z nich jsou placené, ale najdeme i seznamky zcela zdarma. Které z nich nám umožní lépe splnit náš cíl, nalézt lásku, životního partnera, nebo jen nezávazný vztah či přátelství?

Seznamky zcela zdarma – výhody

Samozřejmě, každý se snaží ušetřit a proto i seznamky které jsou zdarma se těší velké oblibě. Online seznamky za které se nemusí platit mají většinou mnohem více členů, a je zde většinou opravdu živo. Protože vás to nestojí žádné peníze, můžete se zaregistrovat do kolika seznamek chcete, čímž samozřejmě zvyšujete svoje šance na seznámení. Na druhou stranu to ale znamená že pravděpodobně strávíte mnohem více času prohlížením jednotlivých profilů, než natrefíte na toho pravého / tu pravou.

Jaká je šance na seznámení na seznamce zdarma?

Pokud je seznamka zcela zdarma, znamená to ovšem kromě vysokého počtu členů také mnohem vyšší procento falešných profilů. Protože na seznamku zdarma má přístup úplně každý, najdeme zde mnoho lidí kteří to s hledáním partnerů nemyslí zcela vážně. Například puberťáky kteří se zakládáním profilů na seznamkách jen baví a ve skutečnosti o žádné seznámení nestojí. Podle výzkumů společnosti VIDA máte o 47% větší šanci na odpověď na váš vzkaz, a o 44% větší šanci že váš kontakt skončí skutečnou schůzkou u placených seznamek, než u seznamek zdarma. Je to logické, lidé kteří do seznamování něco investují, chtějí za své peníze skutečné výsledky a jsou tak mnohem ochotnější navázat opravdový vztah.
Seznamky, které jsou zdarma nabízí obvykle méně možností pro své uživatele, hlavně co se týká možnosti vyhledávání v profilech, porovnávaní kompatibility partnerů a uživatelské podpory. Seznamky zcela zdarma jsou také většinou plné reklamy. Hlavní výhodou seznamek zdarma je fakt, že vást onebude stát ani korunu. Placené seznamky však nabízejí mnohem větší šanci na úspěšné seznámení. Jak tyto dva protipóly zkombinovat a využít výhody kvalitní placené seznamky zadarmo?

Přihlaste se na placenou seznamku zcela zdarma

Většina placených seznamek nabízí registraci i členství zdarma s určitými omezeními, které ale nebrání úspěšnému seznámení.. Nejlepším a nejlevnějším řešením je tedy registrace zdarma u několika seznamek, kde máte možnost se seznámit s kvalitními partnery, popřípadě po vyzkoušení můžete vybrat tu která vám nejvíce vyhovuje a zaplatit si zde členství.

Seznamky s registrací zdarma

eDarling – po registraci zdarma získáte přístup k vědecky podloloženému osobnostnímu testu, na zákledě kterého vám seznamka vyhledá vhodného partnera. Nemusíte strávit desítky hodin prohledáváním tisíců profilů, eDarling vám vyhledá vhodné partnery přímo na míru. Vyzkoušejte seznamku zdarma
Seznamte se – Česká seznamka, kde si po registraci zdarma můžete založit svůj osobní profil, prohledávat profily ostatních uživatelů podle nejrůznějších kritérií jako je věk, postava, zájmy, astrologické znamení a podobně. Můžete také psát vzkazy ostatním uživatelům. Vyzkoušejte seznamku zdarma

seznamky zcela zdarma

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)