Čvn 192017
 
Seznamte se
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
20 – 50 let
Počet uživatelů
140 000

  • Registrace ZDARMA
  • Rychlé seznámení
  • Více než 140 000 uživatelů
  • Česká online seznamka
  • Ověřené profily
  • Doporučování partnerů
  • Lifestyle magazín

Chci se seznámit

Seznamte se je česká online seznamka, která má více než 140 000 členů z celé České Republiky i ze Slovenska. Pokud hledáte ideálního partnera je Seznamte se skvělým místem kde můžete najít protějšek podle vašich představ. Můžete zde najít přátelství, lásku, dlouhodobý vztah, nebo i nezávazný flirt. Seznamte se je otevřená komunita lidí, vlastně taková sociální síť.

Jak se zaregistrovat na Sezamte se?

Registrace je velice jednoduchá a je zcela zdarma. Pokud si chcete registraci ještě zjednodušit, je možné se přihlásit pomocí Facebooku. Registrace zdarma vám umožní plně využívat funkce online seznamky, můžete mít svůj seznamovací profil, můžete posílat zprávy ostatním uživatelům seznamky, a také můžete vyhledávat mezi profily ostatních uživatelů. Pro plné využití všech možností seznamky máte možnost si kdykoli připlatit za plné členství, které sebou přináší výhody jako více možností vyhledávání, lepší zasílání zpráv a podobně.

Seznamte se nabízí plné členství zdarma

Skvělé je, že ženy mají plné členství úplně zdarma. Po registraci vyplníte vědecky sestavený dotazník ohledně vašich požadavků na partnera. Po vyplnění seznamovacího dotazníku již můžete začít hledat svůj protějšek. Můžete vyhledávat uživatele podle preferencí které uvedli ve svém dotazníku, podle věku, zájmů, podle astrologických znamení zvěrokruhu a mnoha dalších kritérií. Vyhledávání partnerů je velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Je možné také využít funkce okamžité seznámení, a vyhledat lidi kteří jsou právě online.

Bezpečnost osobních údajů a anonymita

Online seznamka Seznamte se má vysokou úroveň zabezpečení vašich osobních údajů, takže můžete prohlížet profily ostatních uživatelů diskrétně a anonymně.

Jaký typ seznámení najdete na Seznamte se?

Pokud vám jde o vážné seznámení, flirt nebo jen nezávazný sex, na Seznamte se to spolehlivě najdete. Tato online seznamka má tradici již od roku 2003 a nabízí spolehlivé seznámení s partnerem podle vašich představ. Většinu funkcí můžete využívat zcela zdarma.

Seznamte se – ovládání seznamky

Uživatelské prostředí a ovládání této seznamky je velice snadné a intuitivní, všechny ovládací prvky jsou viditelné a snadno dostupné. Pokud si s čímkoli nevíte rady, stačí napsat na uživatelskou podporu kde vám ochotně odpoví. Tato seznamka obsahuje také internetový magazín o seznamování, kde najdete nejrůznější tipy a triky ohledně seznamování, randění a vztahů.

Výhody online seznamky Seznamte se

 Registrace zdarma pro všechny
 Česká online seznamka
 Rychlé seznámení
 Více jak 140 000 uživatelů
 50 procent žen
 Plné členství zadarmo pro všechny ženy
 Ověřené profily
 Doporučování partnerů
 Life style magazín s radami, tipy, triky a návody pro randění a seznamování
Seznamte se – registrace zdarma

Seznamte se

Seznamte se – Zkušenosti uživatelů

Na této online seznamce jsem hledal partnerku která by se mnou jela na dovolenou. Nešlo mi o nic vážného, pouze flirt a nezávazný vztah. Měl jsem neplacené členství a hezkou slečnu které šlo o to samé co mně jsem našel během týdne. Byla to nezapomenutelná dovča Díky Petro 🙂
Josef
Protože jsem už nechtěla být sama zaregistrovala jsem se zdarma na seznamce Seznamtese. Našla jsem tam bezva komunitu lidí a seznámila jsem se s mým nastávajícím manželem. Podle mne Seznamte se určitě stojí za vyzkoušení.
Marta

  3 Responses to “Seznamte se – česká online seznamka zdarma”

  1. Na seznamte se najdete lidi s nejrůznějšími zájmy. Taky samozřejmě spoustu chlapů kterým jde jen o sex. Pokud chcete vztah na vážno, je potřeba léle vybírat, ale v porovnání s ostatními seznamkami má Seznamte se velkou výhodu že je úplně zdarma. Nemusíte platit ani za funkce které jsou jinde zpoplatněné.

  2. Já jsem si na seznamte se našel manželku a jsme spolu už 3 roky. Vyhledávání seznámení je intuitivní a jednoduché. Díky tomu že mají členství zdarma, je tam mnohem více žen které se chtějí seznámit než na jiných serverech.

  3. Vyzkoušela jsem už hodně seznamek, zdarma i placených. Seznamte se mi doporučila kamarádka která se tam úspěšně seznámila. To že je pro ženy vše zdarma je oprvdu velké plus. Podle mé zkušenosti je seznamtese jednou z nejlepších seznamek u nás. Ale samozřejmě nic nejde jen tak, je třeba komunikovat a pečlivě vybírat.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)