Srp 042017
 
 Spoznajme sa
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
18 – 70 let
Počet uživatelů
154 000

  • Registrace ZDARMA
  • Slovenská fotoseznamka
  • Více jak 150 000 uživatelů
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit

Stále se vám nedaří najít tu pravou / toho pravého? Jste stydliví a nedokážete se seznámit jen tak v baru nebo na ulici? nebo máte jen nedostatek času a přílžitostí najít lásku svého života? Pokud už nechcete být sami, využijte největší slovenskou fotoseznamku Spoznajme sa, kde najdete více než 150 000 profilů žen a mužů kteří touží najít lásku. Za pomoci vědecky sestaveného dotazníku vám seznamka Spoznajme sa doporučí partnery, kteří se k vám nejvíce hodí.

Spoznajme sa – registrace a ovládání

Registrace do fotoseznamky Spoznajme sa je zdarma a je velice snadná. Vyplníte pouze svou přezdívku, zvolené heslo, email na který vám přijde potvrzení registrace a několik otázek o sobě, jako je datum narození, výška, váha, barva očí, vlasů, jaké jsou vaše zájmy, zdali hledáte ženu či muže a také jaký typ vztahu hledáte (vážný vztah, flirt, sex, milenecký vztah, dopisování…) Můžete také napsat něco o sobě. Po odeslání registrace vám přijde email, ve kterém kliknete na odkaz pro potvrzení. Poté zadáte heslo a můžete se začít seznamovat. Doporučujeme vyplnit podrobný osobnostní dotazník, který zvýší vaše šance na úspěšné seznámení. Po jeho vyplnění, které zabere asi 10 minut, vám seznamka doporučí partnery /partnerky, kteří se k vám nejvíce hodí. Můžete také prohlížet profily ostatních uživatelů, které lze různě filtrovat, nebo můžete zvolit rychloseznamku. Pokud se vám někdo líbí, můžete ho oslovit pomocí zprávy.

Výhody fotoseznamky Spoznajme sa

Jedná se o jednu z největších a nejlepších seznamek na Slovenském internetu. Registrace a používání seznamky je zdarma. Kromě seznamování pomocí osobnostního dotazníku, kdy vám Spoznajme sa vybere partnery kteří nejvíce odpovídají vašim požadavkům, můžete také hledat v profilech ostatních uživatelů seznamky podle vlastních kritérií. Zajímavou možností je také fotoseznamka, kde vám Spoznajme sa nabízí fotografie lidí kteří se k vám hodí a vy rozhodujete líbí / nelíbí.
Kromě seznamovacích funkcí zde naleznete také online lifestyle magazín, kde se dočtete nejrůznější zajímavosti a návody pro úspěšné seznámení. Pro ženy je používání všech funkcí seznamky zcela zdarma, muži však musí zaplatit měsíční poplatek 14 euro (asi 370 Kč). Ale i bez tohoto poplatku jde většina seznamovacích funkcí používat zdarma.

Slovenská fotoseznamka Spoznajme sa – vyplatí se registrace?

Vzhledem k tomu že jde o jednu z nejlépe hodnocených Slovenských seznamek s více než 150 000 členů kteří hledají seznámení, k jednoduchému a intuitivnímu ovládání a zejména k faktu že registrace a členství na seznamce je zdarma, neměli byste si nechat tuto příležitost ujít. Zaregistrujte se a už dneska večer můžete mít úspěšné rande.
Spoznajme sa – registrujte se zdarma

slovenská fotoseznamka spoznajme sa

  One Response to “Slovenská online fotoseznamka”

  1. Jsem slovenka žijící v česku a rada by som spoznala hezkého kluka který by ma mal rád. Na tejto seznamce jsem spoznala kluka který je tiež slovák který žije v a pracuje v česku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)