Čvn 122017
 

Váš osobní profil na seznamce je místo, kde máte unikátní příležitost předvést své nejlepší fotky a unikátnost vaší osobnosti. Kvalita vašeho profilu je jedním z nejhlavnějších faktorů které rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu při seznamování, takže je velmi důležité, co o sobě na tomto místě prozradíte, a co požadujete po vašem budoucím partnerovi nebo partnerce. Pokud zakládáte nový profil na seznamce, musíte o sobě vyplnit některé základní údaje. Například výška, váha, barva očí, vlasů, typ postavy, vztah ke kouření, k alkoholu apodobně. Ve svém osobním profilu dáte ostatním najevo, kdo jste, jaké jsou vaše zájmy, co vás definuje a co očekáváte od vašeho budoucího protějšku. Údaje, které o sobě sdělíte, umožní ostatním dozvědět se o vás co nejvíc a zjistit jestli splňujete jejich požadavky na budoucího partnera. Buďte čestní a nevymýšlejte si. Žena která hledá vysokého partnera, nebude nadšená, když na rande přijde chlapík který má metr šedesát.

Napište o vašich zájmech

Poté co vyplníte základní údaje o vaší osobě, můžete v rubrice „o mně“ přidat podrobný popis vašich zájmů, preferencí, koníčků a také očekávání od vašeho budoucího protějšku. Napište co vás zajímá a čemu se věnujete, společné zájmy jsou ve vztahu velice důležité. Například pokud máte rádi jídlo nebo cestování, je skvělé si s partnerem nebo partnerkou které najdete na online seznamce, začít povídat o vaší oblíbené kuchyní nebo cestovní destinaci. Pokud máte rádi lieraturu, napište o svých oblíbených autorech, a hned máte další téma k hovoru.

Napište něco originálního o sobě

Možná největší výzvou při tvorbě profilu na internetové seznamce bývá napsat něco originálního o sobě. Něco, co by vás vydělilo z řady ostatních lidí. Jste originální osobnost, a proto byste měli nechat vyniknout všechny vaše klady a nechat budoucího partnera nebo partnerku poznat vaše skutečné Já. Vyhněte se klišé typu „pohodový“ nebo „lásku hledající“ a podobně. Napšte raději něco, co vás odlišuje od ostatních. Fotografujete rádi přírodu, zajímáte se o astronomii, nebo máte rádi thajské kari? Pište lehce a s nadhledem, dejte najevo že jste vtipný a přátelský. Pro inspiraci se můžete podívat i na profily ostatních uživatelů seznamky, ale nekopírujte! Originalita je to co se cení nejvíce.

Dejte vašemu seznamovacímu profilu titulek, který zaujme

Vtipným a zajímavým titulkem, který dokáže přitáhnout pozornost zaujmete nejlépe. Většina uživatelů seznamek nemá čas číst celé profily, ale většinou čte pouze titulky a teprve pokud je nějaký zaujme, prohlédnou si i profil. Využijte proto naplno šanci udělat co nejlepší první dojem. Koneckonců, druhou šanci k tomu, udělat první dojem, už podruhé nedostanete.

Seznamovací profil

Vyberte co nejlepší profilové foto

Je nasnadě, že stejně tak jako chytlavý titulek, přitáhne pozornost také dobře vybraná fotografie. Vyberte fotografii na které vám to sluší, která o vás něco vypovídá, která vás charakterizuje. Návštěvou profesionálního ateliéru rozhodně nic nezkazíte, ba právě naopak. Zkušený fotograf ví co a jak a udělá vám takové fotky které vás přiblíží úspěšnému seznámení více než cokoliv jiného.

  One Response to “Tipy pro psaní profilu na online seznamce”

  1. […] klasickému inzerátu, který je omezený svou délkou, se v seznamovacím profilu dozvíte mnohem více informací o zájemci o seznámení. Dozvíte se jaké jsou její /jeho […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)