Čvn 262017
 
Victoria Milan
Hodnocení

Hodnocení 5 z 5 hvězd

Registrace zdarma

ano

Ideální věk
25 – 50 let
Počet uživatelů
3 100 000

  • Registrace ZDARMA
  • Seznamka pro zadané
  • Více než 3 000 000 uživatelů
  • Zaručená anonymita
  • Ověřené profily
  • 100% diskrétnost

Chci se seznámit

Victoria Milan je největší a nejdiskrétnější evropská seznamka pro zadané, kteří chtějí vybočit z nudy partnerského stereotypu a chtějí si užít nějaké to mimomanželské dobrodružství. Pokud cítíte že se z vašeho vztahu  vytratila vášeň a byla nahrazena nudou a ubíjejícím stereotypem, erotická online seznamka Victoria Milan pomůže opět nabít váš život vášní a vzrušením z erotického dobrodružství. Žijete přece jen jednou!

Victoria Milan je erotická seznamka pro lidi, které neuspokojuje jejich stávající vztah a touží po vybočení ze stereotypu. Nezáleží jestli hledáte nezávazný online flirt, erotické dobrodružství na jednu noc nebo milenku či milence pro dlouhodobý vztah, tato seznamka vám k tomu nabídne perfektně fungující, diskrétní, bezpečné a anonymní online prostředí. Najdete zde více než 3 miliony lidí z 23 zemí z celého světa, kteří touží po tom samém co vy. Vybočit ze stereotypu partnerského vztahu a uvolnit svou potlačovanou vášeň.

Registrace na online seznamce Victoria Milan je zdarma.

Registrace na seznamce je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Po zadání emailu, zvoleného uživatelského jména a hesla vyplníte krátký dotazník a poté kliknete na odkaz vpotvrzovacím emailu, který vám přišel do schránky. Jakmile se přihlásíte, můžete vyhledávat mezi mnoha zájemci o seznámení. Výhodou seznamky Victoria Milan je to že je zdarma. Můžete si ovšem připlatit za VIP členství, které vám uožní lepší funkce vyhledávání partnerů. Seznamka je dstupná také pomocí online aplikace pro mobilní telefony a tablety, kterou si můžete stáhnout ze stránek Victoria Milan.

Diskrétnost a anonymita je zaručena

Protože je seznamka Victoria Milan určena pro zadané a ženaté / vdané má skvěle propracované postupy jak zachovat vaši anonymitu a diskrétnost. Pokud jste zalogovaní na seznamce, a delší dobu nejste aktivní, seznamka vás automaticky odloguje a nikdo tak nebude moci zjistit co jste dělali. Na web sice nahráváte své fotografie, ale obličej lze rozmazat takže vás nikdo nepozná. Své fotky můžete také označit jako soukromé, ostatním uživatelům jsou potom dostupné pomocí klíče, který si od vás musí vyžádat. Máte tak stoprocentní kontrolu nad tím, kdo má k vašim fotkám přístup. Pro případ že by vás někdo mohl přistihnout jak se zúčastňujete např erotického chatu, má Victoria Milan užitečnou funkci Panika. Pokud stisknete toto tlačítko, stránka se okamžitě zavře a místo ní se ojeví stránka s nevinným obsahem.
Victoria Milan – registrace zdarma

Seznamka Victoria Milan

Jak ukončit členství na seznamce Victoria Milan

Pokud jste našli to co jste hledali, a nechcete být dále členy na seznamce Victoria Milan, můžete své členství zrušit následujícím jednoduchým způsobem.

Přihlašte se do svého účtu na seznamce Victoria Milan svým uživatelským jménem a heslem. Nahoře na stránce uvidíte tlačítko „Nastavení“, kde si můžete změnit heslo. Je zde také možnost „Zrušit profil“ Klikněte zde a potvrďte volbu „Zrušit účet“. Poté budete přesměrováni na další stránku, kde můžete, pokud chcete, napsat důvod proč rušíte svůj účet. Poté klikněte na možnost Deaktivovat účet. Tento krok definitivně zruší váš účet na seznamce Victoria Milan a smaže veškeré údaje o vás.

  2 Responses to “Victoria Milan – seznamka pro zadané, recenze a zkušenosti”

  1. ženy na Victoria Milan si mohou udělat prémiové členství zdarma, takže je to výhoda že je tam hodně žen a je dobrá šance najít někoho na nezávazný sex.

  2. Našla jsem si na Victoria Milan mladšího partnera pro společnou masturbaci před webkamerou. Protože je zdaleka tak se nikdy nesetkáme a oba to tak cítíme. Je to skvělé uvolnění a relax od manželské nudy bez rizika fyzické nevěry.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)